5 dakikada dünyadan magazin haberleri (25 Ağustos 2021)

GEÇMİŞE DÖNÜŞ

Paylaş

GEÇMİŞE DÖNÜŞ

‘Geleceğe Dönüş’ serisinin yıldızları Michael J. Fox (60) ve Christopher Lloyd (82), ABD Washington’da düzenlenen pop kültürü kongresi Awesome Con’da bir araya geldi. İkili, filmdeki ünlü Delorean otomobil yerine bir golf arabası üzerinde poz verdi.

NEON JENNİFER

Paylaş

NEON JENNİFER

ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez (52) sosyal medyada “En sevdiğim renk; neon olan her şey” yorumuyla bu fotoğrafı paylaştı.

BEBEK NEREDE!

Paylaş

BEBEK NEREDE!

Kozmetik patronu Kylie Jenner’ın (24) ikinci çocuğuna hamile olduğu iddia edilmişti. Kylie Jenner önceki gün Instagram’da bikinili fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta Kylie’nin karnının dümdüz olması dikkat çekti.

BEBEK PROVASI

Paylaş

BEBEK PROVASI

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber (27) ve manken eşi Hailey Bieber (24) önceki gün ABD Los Angeles sokaklarında görüntülendi. Çiftin yanında Hailey’in ablası Alaia Baldwin’in 1 yaşındaki kızları Iris vardı. Çiftin, Iris’i yanlarında bir bebek olmasına alışmak için gezmeye çıkardığı öne sürüldü.

SÜRPRİZ ZİYARETÇİ

Paylaş

SÜRPRİZ ZİYARETÇİ

Ingiltere Warwickshire’da havaalanı yetkilileri, bölgede yaşayan Alison Webb’i arayıp “Havaalanı geçici bir süre kapalı. Bir helikopterin inişi için bahçenizi kullanabilir miyiz?” dedi. Olumlu yanıt veren Alison Webb, helikopterden inen kişiyi görünce şok oldu. Helikopteri Tom Cruise kullanıyordu. Tom Cruise, Alison Webb ve eşine helikopter turu attırarak teşekkür etti.

5 dakikada dünyadan magazin posta magazin ünlüler