5 dakikada dünyadan magazin haberleri (26 Ağustos 2021)

ÇIPLAKLIK KOKUSU

Paylaş

ÇIPLAKLIK KOKUSU

Milyarder ekran yıldızı Kim Kardashian (40) kendi parfüm markası için yeni bir koleksiyon çıkardı. “Zaruri Çıplaklık” adını verdiği koleksiyondaki kokuların çıplak tene en yakışan kadın notaları içerdiğini söyledi.

EFSANE DAVULCU ÖLDÜ

Paylaş

EFSANE DAVULCU ÖLDÜ

İngiliz rock grubu The Rolling Stones’un efsanevi davulcusu Charlie Watts 80 yaşında hayatını kaybetti. Grubun gelecek ay ABD’deki turnesinin son olabileceğinden endişelenen hayranların biletlere ilgisi arttı. Bazı biletler karaborsada 4 bin dolara çıktı. Grubun kalan üyelerine davulda bundan böyle davulda Steve Jordan’ın (64) eşlik etmesi bekleniyor.

'O TREN KAÇTI'

Paylaş

‘O TREN KAÇTI’

İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley (34), iç giyimin eski devi Victoria’s Secret’ın çöküşünü yorumladı. 2006-2011 arasında marka için çalışan model, “Kültürel değişim trenini kaçırdılar. İnsanların iç giyimden beklentilerini algılamakta geciktiler” dedi.

DİZİLERİN ŞAMPİYONU

Paylaş

DİZİLERİN ŞAMPİYONU

Dizilerin en çok kazanan oyuncuları açıklandı. ‘The Terminal List’ dizisinden bölüm başına 1.4 milyon dolar kazanan ABD’li oyuncu Chris Pratt (42) birinci oldu.

İlk beşteki diğer isimler şöyle:

2- Jeff Bridges (71): 1 milyon dolar

3- Bryan Cranston (65): 750 bin dolar

4- Sex and the City yıldızları: 650-750 bin dolar

5- Kate Winslet (45): 650 bin dolar.

MONICA'DAN KAÇIŞ YOK

Paylaş

MONICA’DAN KAÇIŞ YOK

ABD eski başkanı Bill Clinton’ın stajyeri Monica Lewinski ile seks skandalı dizi oluyor. Eski başkan, 23 yıldır peşini bırakmayan bu olayın ekranlara gelmesine günler kala eşi Hillary ile gövde gösterisi yaptı.

5 dakikada dünyadan magazin posta magazin ünlüler