7 ay önce boşanmıştı… Demet Şener yeni bir aşka yelken açtı!

Paylaş

Sabah’tan Bülent Cankurt’un bugünkü yazısı şöyle…

Sıkı durun… Bu yazın son aşk bombasını patlatıyorum! Ocak ayında 19 aylık eşi Cenk Küpeli ile anlaşmalı olarak boşanan Demet Şener, yeni bir aşka yelken açtı! Bu arada sakın yanlış anlaşılmasın!

Paylaş

Demet Şener’in kalbini çalan kişi; Küpeli ile ayrılığı sonrası, 2018’de olaylı bir şekilde boşandığı ve aralarındaki buzları erittiğini söylediği çocuklarının babası İbrahim Kutluay değil. Lojistik işiyle uğraşan iş insanı Tolga Arman.

Paylaş

Bir arkadaşım, önceki akşam Nobu’da Demet Şener ve çocukları İrem ile Ömer’i gördüğünü, masalarında bir erkek ile kızının oturduğunu ve Demet Şener’in o erkekle çok samimi olduğunu söyleyince Demet Hanım’ı aradım.

Paylaş

“Yeni bir aşk mı var?” diye sorduğum Demet Hanım’dan “Evet” cevabını aldım.

Paylaş

Demet Hanım, yaklaşık bir aydır flört ettiklerini ve kızı ile Tolga Bey’in kızının aynı yaşta ve iyi arkadaş olduklarını söyledi.

Paylaş

Gayet mutlu olduklarını da belirten Demet Şener’in mutluluğu daim olur inşallah. Öte yandan Demet Şener ve işadamı Cenk Küpeli, 2,5 aylık ilişkilerini 21 Haziran 2019 tarihinde sürpriz bir şekilde nikâh masasında taşımıştı.

Paylaş

Her fırsatta büyük bir aşk yaşadıklarını dile getiren ikili, sürpriz bir şekilde 19 ay süren evliliklerini sonlandırmıştı.

Paylaş

Çiftin boşanmalarındaki en büyük etkenin, Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi olduğu iddia edilmişti.

aşk