Alişan ve Tan Taşçıdan düeti hüzne boğdu

Paylaş

Belarus’un başkenti Minsk’teki Double Tree by Hilton Otel & Casino, hafta sonu iki ünlü ismin konserlerine ev sahipliği yaptı. Tan Taşçı, cumartesi günü verdiği konser sonrası şehirde gezmek için kaldı ve önceki akşam da Alişan’ın konserine dinleyici olarak katıldı. Vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş’ın 40 mevlidini yaptıktan sonra işe gittiği Minsk’teki konserinde duygusal anlar yaşayan Alişan’ın yardımına meslektaşı Tan Taşçı yetişti.

'YEĞENLERİM İÇİN HEDEFLERİM VAR'

Paylaş

‘YEĞENLERİM İÇİN HEDEFLERİM VAR’

Alişan, “Yeğenlerim için hedeflerim var. Onlar için daha çok çalışıp geleceklerini iyi planlamam lazım. Tabii önce sağlık diliyorum herkese” dedi.

Paylaş

Sahnede buluşan ikili, birlikte ‘Mutlu Ol Yeter’ şarkısına düet yaptı. Salonda yaşanan duygu dolu anlar, oryantal Didem’in sahneye çıkmasıyla yerini eğlenceye bıraktı.

Paylaş

Kardeşi Selçuk Tektaş’ın çocukları Eyşan ve Ceylan’ın çok fazla etkilenmemesi için sık sık onlarla vakit geçiren Alişan, geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülenmişti.

Paylaş

Alışveriş turuna çıktığı yeğenlerinin ellerini bir an olsun bırakmayan ve onlarla birçok mağaza gezen 45 yaşındaki şarkıcı, sonrasında elektrikli scooter almıştı.

Paylaş

Yaklaşık iki bin TL’lik alışveriş yapan Alişan, muhabirlerden soruları kabul etmeyerek, “Arkadaşlar başka zaman, şimdi olmaz” diyerek, yeğenlerinin yanında konuşmak istememişti.

Paylaş

Eliz ve Burak adında iki çocuğu olan ünlü sanatçıyı yeğenleriyle birlikte görenler, “Kardeşinin emanetlerine sahip çıkıyor” yorumunda bulunmuştu.

tan taşçı posta magazin ünlüler