Anahtar Kişilik Testi: Bir Anahtar Seç! Kişiliğinin Anahtarını Öğren…

Bu anahtar testi, psikiyatristler tarafından desteklenen kimi somut gerçeklere dayanmaktadır.
Tek yapmanız gereken aşağıdaki altı anahtardan birini seçmek ve seçtiğiniz anahtarın kişiliğiniz hakkında neler söylediğini okumak. İşte anahtar kişilik testi…

1 NUMARALI ANAHTARI SEÇTİYSENİZ

Bu, pek çok ısırma ve garip kısma sahip çok farklı bir anahtardır. Bu anahtarı seçtiyseniz, çok, çok mertsiniz ve fikrinizi söylemekten korkmuyorsunuz demektir. Kendine güveniyorsun ve kalabalığın ortasından sıyrılıyorsun. Bu anahtarın büyüleyici bir istikameti, ısırıcı kesikleri nedeniyle rastgele bir kilidi açıp açmayacağından emin olamamanız ve buna karşın onu seçmenizdir. Bu, yapmak istediğinizi yapmaktan korkmadığınız ve yeni fikirlere açık olduğunuz manasına gelir. Kararlısınız ve yeni seyahatlere çıkmayı seviyorsunuz.

2 NUMARALI ANAHTARI SEÇTİYSENİZ

Bu anahtar, hayatınızda istediğiniz her şeyin kilidini açabilen anahtardır. En şanslı anahtarlardan biridir ve sizi büyülü kalelere götürebilir. Bu, birebir vakitte çok yenilikçi olan çok karizmatik bir insan olduğunuz manasına gelir. Fikrini söylüyorsun ve çok güçlüsün. Sen kelamında durmanın, hatta kelam vermenin ve bağımsızlığını sevmenin çok sıkıntı olduğu özgür bir ruhsun.

3 NUMARALI ANAHTARI SEÇTİYSENİZ

Bu anahtarı seçtiyseniz, süslü yahut süslü olabilecek yahut olmayabilecek bir objenin pratik kullanımına inandığınız manasına gelir. Bu, çok pratik olduğunuz manasına gelir, zira bu anahtar, kapıları açmada en tesirlisi olabilir. Güçlü taraflarınız rasyonellik ve çok güçlü analitik becerilerdir. Bununla birlikte, savunmasız olduğunuz ve vakit zaman kırılgan davranabileceğiniz manasına da gelebilir.

4 NUMARALI ANAHTARI SEÇTİYSENİZ

Bu anahtar, hoş ayrıntıları ve karmaşık tasarımı ile bir masal diyarından gelen anahtarı andırır. Bu anahtarı seçtiğiniz için, hakikaten hayal gücü yüksek bir insansınız ve bir hayalperestsiniz demektir. Canlı yaratıcı güçlere sahip olduğunuz için yaratıcılığı her vakit kolay bulursunuz ve özgün bir yaratıcı çizgiye sahip olursunuz. Bununla birlikte, bunun dezavantajı, eşsiz kişiliğiniz nedeniyle ekseriyetle diğerlerinden dışlanmış hissedebilmenizdir. Bir şeyleri kalbinize alabilir ve diğerlerinin sizi yanlış anladığını hissedebilirsiniz.

5 NUMARALI ANAHTARI SEÇTİYSENİZ

Bu anahtar dört yapraklı yoncaya misal. Bunu fark etmiş yahut etmemiş olabilirsiniz ve bu yalnızca sizin sahiden sevinçli bir insan olduğunuz manasına gelir. Epeyce kolay ve bardağın boş tarafından değil, daima dolu tarafından bakan birisiniz. Hayata karşı parlak bir görüşünüz var ve kolay giden bir ruhsunuz. Fakat, bu iyimserlikten yararlanmaya çalışan insanlara dikkat etmelisiniz. İyimserliğiniz bazen sizin için gerçek resmi bulanıklaştırabilir ve fevri davranarak başınız belaya girebilir.

6 NUMARALI ANAHTARI SEÇTİYSENİZ

Klasik anahtar, bu anahtarı seçmek, sağduyu sahibi olduğunuz manasına gelir. Çok düzgün bir konsantrasyon gücünüz var ve birden fazla kapıyı açabilecek anahtarı seçtiğiniz için çok mantıklısınız. Fakat bu tıpkı vakitte klasik rotayı takip ettiğiniz ve konfor alanınızın ötesine geçmekten korktuğunuz manasına da gelebilir. Sadık bir varlıksınız ve size yakın birinin sizi terk etmesinden hoşlanmazsınız.


Sabah Uyanız Uyanmaz Sakın Bunu Yapmayın! İşte Sabahları Herkesin Yaptığı 8 Hata


Resimlerde Hiç Fotojenik Çıkmıyor Musunuz? Bu Metotla Sizi Kıskanacaklar… İşte Fotoğraflarda Kusursuz Görünmenin Püf Noktaları


Arabanızın Rengi Kişiliğinizi Ele Veriyor… Otomobilinizin Rengi Sizin Hakkınızda Neler Söylüyor?