Aşk-ı Memnu’nun Beşir’ini görenler gözlerine inanamadı! İşte…

Paylaş

Yeni imajıyla bambaşka biri haline dönen başarılı oyuncu Baran Akbulut’u görenler şaşkına dönerken, Aşk-ı Memnu’da canlandırdığı Beşir karakteri ile arasındaki fark da gözler önüne serilmiş oldu….

Paylaş

Zira Beşir, sessiz sakin, hasta, biraz da Nihal’e olan aşkın vermiş olduğu acı ile derbeder bir görünüme sahipti. Bu arada da Nihal’e körkütük aşık olan Beşir’in gözü, kendisi için yanıp tutuşan Cemile’yi de görmüyordu.

Paylaş

Behlül ile Bihter arasındaki aşka şahit olan Beşir’in, onları kameraya çekmesi ve uzun zaman boyunca bir tehdit unsuru olarak kalması, Aşk-ı Memnu hayranlarını tarafından da sosyal medyada sıkça eleştirildi…

Paylaş

Paylaş

Beşir’e olan aşkı artık hemen herkes tarafından sezilen Cemile, Beşir’i toprağa verirken, aynı zamanda aşkını da sonsuza dek kalbine gömmek zorunda kalmış ve göz yaşları sel olmuştu.

Paylaş

Oyuncu Baran Akbulut Aşk-ı Memnu dizisinden sonra Kuzgun, Yedi Güzel Adam ve Aşkın Yolculuğu Yunus Emre gibi sevilen yapımlarda rol almıştı.

Paylaş

Baran Akbulut en son 2019 yılında rol arkadaşı Hazal Kaya ve Ali Atay’ın düğününde objektif karşısına geçmiş ve o zaman da büyük beğeni toplamıştı. 

Paylaş

Magazin dünyasından uzak yaşamayı tercih eden Baran Akbulut’un imajında yaptığı değişiklik bir anda sevilen oyuncunun magazin gündemine oturmasına neden oldu.

Paylaş

Baran Akbulut’un Cem Yılmaz’ın Netflix için çekmeye hazırlandığı ‘Erşan Kuneri’ dizisinde rol alması bekleniyor ve bu imaj değişikliğinin dizide canlandıracağı karakterle bağlantılı olduğu düşünülüyor.

Paylaş

BARAN AKBULUT KİMDİR?

12 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Baran Akbulut Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Halid Ziya Uşakligil`in dizi film haline uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde şoför Beşir karakteri ile tanınmıştır. Birçok dizi ve sinema filminde rol alan Baran Akbulut oyunculuk konusunda kısa zamanda büyük bir yol aldı. 

Aşk-ı Memnu