Bige Önal ve Aras Bulut İynemli aşkı kaldığı yerden devam ediyor

Paylaş

Bige Önal ve Aras Bulut İynemli, ‘aşka devam’ dedi. Yaklaşık altı yıllık beraberliklerini sürpriz bir şekilde sonlandırarak hayranlarını üzen ikiliden güzel haber geldi.

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılığa fazla dayanamayan ikili, geçtiğimiz hafta mesajlaşmaya başladı.

Paylaş

Bige Önal’dan gelen mesajlarla yelkenleri suya indiren İynemli, kendisi gibi oyuncu olan 31 yaşındaki güzele, “Yeni yaşıma sensiz girmek istemiyorum” dedi.

Paylaş

İkili, hayranlarını şoke eden ayrılıktan kısa süre sonra ilişkilerine bir şans daha vermeye karar verdi. Ünlü oyuncular, tatil için Çanakkale’nin yolunu tuttu.

Paylaş

Assos yakınlarında bir taş ev kiralayan sevgililer, hem barışmalarını hem de Aras Bulut İynemli’nin 36’ncı doğum gününü kutladı.

'MEDYATİK YERLERDEN UZAK DURMAYA ÇALIŞIYORUZ'

Paylaş

‘MEDYATİK YERLERDEN UZAK DURMAYA ÇALIŞIYORUZ’

Bige Önal, geçtiğimiz haziran ayında, “Aşkımızı göz önünde yaşamamaya gayret edip, içimizi göstermiyoruz. Kameraların fazla olduğu medyatik yerlerden uzak durmaya çalışıyoruz” açıklamasını yapmıştı.

Paylaş

Aras Bulut İynemli’nin, ayrılıktan kısa süre sonra final yapan ‘Çukur’ dizisindeki rol arkadaşı Damla Sönmez ile birlikte olduğu iddiası dikkat çekmişti.

Paylaş

Yakışıklı oyuncunun menajerlik şirketinden yapılan açıklamada, “Sanatçımız Aras Bulut İynemli hakkında bugün ortaya atılan bir ilişki yaşadığına dair iddialar asılsızdır. Kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadeleri kullanılmıştı.

Paylaş

Damla Sönmez de konuyla ilgili yöneltilen soruya yanıt vermişti. 34 yaşındaki oyuncu, “Yalan haberler, bir yerden uyduruyorlar” sözleriyle, Aras Bulut İynemli ile aşk yaşadıkları yönündeki dedikoduları net bir dille yalanlamıştı.

Paylaş

Başarılı oyuncular, ‘Yamaç’ ve ‘Efsun’ karakterleriyle başrolünde yer aldıkları, dört sezon boyunca ekranlara gelen ‘Çukur’ dizisinde sevgili rolündeydi.

aras bulut iynemli posta magazin ünlüler