Çağla Şıkelin Alişan ve Buse Varolun bebeğiyle geçirdiği güzel…

Paylaş

Kendi oğulları ve Alişan’ın çocukları ile yeğenleriyle oldukça keyifli anlar geçiren Çağla Şıkel’in, Eliz’le yaptığı paylaşım dikkat çekti.

'KENDİNDEN BİR TANE DAHA DOĞURMUŞ'

Paylaş

‘KENDİNDEN BİR TANE DAHA DOĞURMUŞ’

Minik Eliz’le çektiği bir videoyu Instagram hesabında yayınlayan Şıkel, paylaşımının altına “Buse kendinden bir tane daha doğurmuş” notunu ekledi.

Paylaş

Eliz’in Buse Varol’a olan benzerliği herkesin dikkatini çekerken anne-kız için “Hık demiş burnundan düşmüş”, “annesinin kopyası” yorumları yapıldı.

Paylaş

Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajerliğini üstlenen Selçuk Tektaş, dört haftadır yoğun bakım ünitesinde koronavirüse karşı verdiği yaşam mücadelesini kaybetmişti.

Paylaş

Şıkel, yakın arkadaşının yanından bir an olsun ayrılmamıştı. Cenaze törenine katılan Çağla Şıkel’in üzütülü halleri objektiflere böyle yansımıştı

Paylaş

İstanbul Devlet Konservatuvarı’nda bale eğitimi alan Çağla Şıkel’ın, 1997 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasıyla hayatı değişti. Modelliğin en şaşalı olduğu dönemde podyumlarda fırtına gibi esen Şıkel, ardından Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelere çıktı.

Paylaş

Mankenlikteki başarısını oyunculuğa da taşıyan Şıkel, ‘Cennet Mahallesi’ndeki rolüyle çok konuşuldu. Son yıllarda ekran yolculuğuna sunuculuk yaparak devam eden manken, gençlik yıllarına dair itiraflarda bulundu.

Paylaş

Genç kızların örnek aldığı mankenlerin başında gelen Şıkel, kilo takıntısı olanlara nasihatlerde bulundu. Fazla kilolarını veremediği için yakınanlara bu durumu kafalarına takmamaları gerektiğini söyleyen manken, geçmiş yıllara döndü ve yaşadıklarını Günaydın’dan Merve Yurtyapan’a anlattı.

Paylaş

“Benim de kendimi beğenmediğim uzun bir zaman oldu. Hatta kendimi beğenmeye beğenmeye güzellik yarışmasına girdim. Güzellik dışında birtakım meziyetlerime güveniyordum. Güzellik yarışmasında neyin kriter olduğunu bile bilmiyordum. O yıllarda etrafımda çok güzel kızlar vardı ve ben güzel olduğumu düşünmüyordum.”

Paylaş

Zayıflığına çareler bulmaya çalıştığını anlatan güzel manken, sözlerine şöyle devam etti:

“Bir parça daha kilolu görünmek için yapmadığım şey kalmamıştı. O kadar zayıftım ki kot pantolonlarımın içine tozluklar, ekstra pantolonlar giyiyordum. Kendimi beğenmiyordum ve sevmiyordum ama şimdi düşününce ‘keşke o zamanın keyfini çıkarsaymışım’ diyorum. Kilo vermek için havuç yiyen arkadaşlarımın yanında doyasıya tadını çıkartırdım…”

Paylaş

“Asla bir daha o yaşına geri dönemeyeceksin. Şişmansan kendini kötü hissediyorsan ‘şu anda ben ne yapabilirim?’ diye kendine sormalısın. O anda sana kendini iyi hissettirecek bir şey varsa yap. Ama yapabileceğin bir şey yoksa tepinmeyi bırakman gerekiyor. Ben de böyle özgüvenli değildim ama 40 yaşından sonra oldum. Hiçbir şey için acele etmeyin.”

Emre Altuğ ile evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan Şıkel, tüm hayatının anne olduktan sonra değiştiğini de anlattı:

Bu hayatta nasıl anne olduğumu gördüğümde kendime özgüvenim çok daha fazla arttı. Çok şükür babaları hayatta ama ayrıyız. Tek başıma evde iki çocuğa bakabilmenin, onları iyi yetiştirebilmenin gururu çok başka.

çağla şıkel posta magazin ünlüler