Ceylanı filtreden kimse tanıyamadı

Paylaş

Bir zamanlar ‘Küçük Ceylan’ olarak tanınan şarkıcı Ceylan, son haliyle yine olay oldu. Geçirdiği estetik operasyonlarla adından sık sık söz ettiren şarkıcı Ceylan’ın değişimi hayranlarını şoke ederken son paylaşımı ise “Yok artık” dedirtti.

Paylaş

Estetik operasyonlarla değişen Ceylan bir de filtreyi abartınca alay konusu oldu. Ceylan’ın son görüntüsüne “Bu Eda Ece değil mi” yorumları yağdı.

'KENDİ HARİÇ HERKESE BENZEDİ'

Paylaş

‘KENDİ HARİÇ HERKESE BENZEDİ’

Ceylan için şu yorumlar da yapıldı: “Kendi hariç herkese benzedi”, “Ceylan gönülleri olsun diye sırayla tüm ünlülere benziyor”, “Bu kadın kendisi hariç herkese benziyor”, “Yakında kendisi de kendini tanıyamayacak.”

Paylaş

Takipçlieri bir önceki imajında ünlü türkücüyü tanımakta zorlanmış, yeni tarzıyla oyuncu Şükran Ovalı’ya benzetmişti.

Paylaş

Bir dönem de saçlarını kızıla boyatan Ceylan, oyuncu Elçin Sangu’ya olan benzerliğiyle gündem olmuştu.

EVİNİ SATIŞA ÇIKARDI

Paylaş

EVİNİ SATIŞA ÇIKARDI

İstanbul’da yaşadığı sırada bir anda radikal bir kararla Bodrum’da yerleşmek isteyen şarkıcı Ceylan, 2017 yılında Yalıkavak’tan ultra lüks bir villa almıştı. Kendi zevkine göre dekore ettirdiği villa için bir hayli de para harcamıştı.

Paylaş

Hatta o dönem Ceylan, ”Artık ben de Bodrumlu oldum buradan bir ev aldım” açıklamasını yapmıştı. Fakat şimdilerde Ceylan, Bodrum faslını kapama kararı aldı. Ceylan, Bodrum Yalıkavak’taki 500 metrekarelik 5+1 lüks villasını 7 milyon TL’ye satışa çıkardı.

posta magazin ünlüler