Demet Özdemir’den itiraf

Ünlü oyunu Demet Özdemir, iki yıldır birlikte olduğu müzikçi Oğuzhan Koç ile geçtiğimiz haftalarda hayatını birleştirmişti.

Gelinlik ve ayakkabı gündem olmuştu

Aileleri ve yakın dostlarının katıldığı merasimde üç farklı gelinlik giyen oyuncunun birinci seçimi toplumsal medyada gündem olmuştu. Özdemir’in gelinliği halı kaydırmaza benzetilmişti. Oğuzhan Koç’un da kalın tabanlı ayakkabıları çok konuşulmuştu.

Geçtiğimiz gün tatilden karelerini takipçileriyle paylaşan hoş oyuncu, bir mecmuanın bu ayki sayısına konuk oldu.

Aşk hakkında konuşan ve üzülmekten korktuklarını için aşkını gizleyenlere seslenen Özdemir, toplumsal medyadaki yorumların kendisini etkilediğini itiraf etti.

Oyuncu, üzülmekten korktuğu için aşkını gizleyenlere seslendi:

“Duygularınızı saklamayın”

“Üzülmekten yahut kırılmaktan korktuğunuz için hislerinizi saklamayın. Paylaşmadan içinize gömdüğünüz aşkın hiçbir değeri yok. O denli dünyayı kurtaramazsınız, benden söylemesi.

Aşkın da artık tüketilebilen bir esere dönüştüğünü söyleyen Özdemir, şöyle dedi:

“Tüketim ismi altında bahsettiğimiz hiçbir şey, içinde aşkı ve sevgiyi barındırmıyor. Olsa olsa beğeni, etkilenme yahut vakit geçirmek olabilir. Galiba merakımız kalmadı. Yitip gitti. Her şey elimizin altında, anında ulaşılabilir durumda. Bir de yara almaktan korkanlar kulübü var natürel. Üyelerine geçmiş olsun. Üstüne üstlük yetersizlik hissi de eklenince, yaşanan şey aşkın yanına yaklaşamadan basıp gidiyor.”


“Takmıyorum diyemem”

Sosyal medyadaki yorumların kendisini etkilediğini itiraf eden oyuncu, hususla ilgili; “Başlarda çok sinirleniyordum, nihayet başa çıkmayı öğrendim. Takmıyorum diyemem. Bazen üzüldüğüm anlar oluyor. Şahsıma yapılan kırıcı yorumlar bir tarafa, görüp okuyacağımızı bile bile insanların bu derece kötülük kusabilmesi asıl hüznüm. Nihayetinde herkes kendini yansıtıyor. Yansıyanlar üzücü” sözlerini kullandı.