Feghouli ile Babel’in ayrılmaya niyeti yok

Galatasaray’da yeni lider Dursun Özbek’le birlikte transferde hareketlilik yaşanıyor. Döneme daha güçlü bir takımla girmek isteyen sarı-kırmızılılarda takviyler için çalışmalar sürüyor.

Bunun dışında mukavelesi biten oyunculardan Feghouli ve Babel grupta kalmak istiyor.

İki oyuncu da İstanbul’da kalmak istiyor ve tüm ekiplerle görüşüyorlar. Dursun Özbek’in başkanlığını birinci kutlayan Feghouli’nin gözü hâlâ sarı-kırmızılı kulüpte. Babel de Galatasaray’da devam etmek istediğini yeni idareye iletti.

İstanbul’dan ayrılmak istemiyorlar

Yönetimin iki deneyimli oyuncuya teklif yapması beklenmiyor, lakin hem Babel’in hem de Feghouli’nin bir İstanbul grubuyla muahedesine kesin gözüyle bakılıyor.

Mohamed için harekât zamanı

Galatasaray’ın Mostafa Mohamed’in bonservis bedeli olan 4 milyon doları 1 Temmuz’a kadar Zamalek’e ödemesi gerekiyor. Lider Dursun Özbek ve takımı birinci olarak bu sorunu ortadan kaldırmak zorunda, aksi halde kulübe transfer yasağı gelebileceği sav ediliyor.

Sarı-kırmızılılar, Mısır kulübüyle yeni bir ödeme planı üzerinde muahedeyi planlıyor. Buna nazaran birinci etapta 1 milyon Dolar, kalan paranın da 3 eşit taksitle ödenmesi hedefleniyor. Bahisle ilgili birkaç gün içinde Zamalek’le temasa geçilecek.