Gabrielle Union ailesiyle İtalyada tatilde

Paylaş

Gabrielle Union (48) ile Dwayne Wade (39) çifti, kalabalık aile grubuyla birlikte çıktıkları Avrupa turunda görüntülendi. İtalya’nın farklı tatil beldelerinde konaklayan Union ve Wade, geçtiğimiz gün kiraladıkları tekne ile mavi sularda güneşin ve denizin keyfini çıkardı.

Paylaş

Zaman zaman su sporlarıyla ilgilenen Gabrielle Union ile Dwayne Wade çifti, jet-ski’deki neşeli halleriyle dikkat çekti.

BİRBİRLERİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDULAR

Paylaş

BİRBİRLERİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDULAR

2014 yılında nikah masasına oturan ünlü çift, bir ara teknenin güvertesinde romantik anlar yaşadı. İkili, birbirlerini öpücüklere boğdu.

Paylaş

Yeşil bikini giymeyi tercih eden bir çocuk annesi Union, daha sonra kendini çalan müziğin ritmine kaptırıp, uzun süre dans etti. Sık sık birbirlerine sarılan Gabrielle Union ile Dwayne Wade, bir ara da aile üyelerinin objektiflerine poz verdi.

Paylaş

Union, tatil sırasında çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından “Wade Dünya Turu” etiketiyle takipçileriyle de paylaşıyor.

Paylaş

Ünlü oyuncu, kalabalık aile grubuyla birlikte çekildiği toplu fotoğrafı, “Niye yapıyoruz, ne yapıyoruz? Aile her şeyin üzerindedir.” notuyla yayınladı.

posta magazin ünlüler