Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Başak, Akrep…

Paylaş

KOÇ: Bugün düşüncelerinizde kararsızlık var. Bilginizi paylaşma konusunda tereddütlü davranıyor ve hiç kimseye fikirlerinizi söylemek istemiyorsunuz. Çevrenizdekiler bu yönünüzü algılayabiliyor ve çaresiz kalıyorlar.

Paylaş

BOĞA: Arkadaşlarınız arasında farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına başarılı çalışmalar içindesiniz. Onların sorunlarına yardımcı olmak isteyeceksiniz. Çevreniz hareketleniyor.

Paylaş

İKİZLER: Maddi konulara sıkıca sarılıyorsunuz. Kendinizi ispat etme konusunda kibar yaklaşımlar sergileyin. Maddi konularda gündemi yakından takip edin ve olaylara göre pozisyonunuzu ayarlayın. Avantajlı durumdasınız.

Paylaş

YENGEÇ: Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak kafanızda en mükemmeli oluşturuyorsunuz. Olaylara geniş açıdan bakıyorsunuz. Kurallara uygun hareket ettiğinizde işler kolay sonuçlanacak.

Paylaş

ASLAN: Duygusal konularda kafanız karışabilir. İstek ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Bugün ulu orta konuşmayın. Bazı şeyler başkaları için önemli olabilir.

Paylaş

BAŞAK: Derin ve keskin görüşler içindesiniz. Şartları gözden geçirirken daha aktif kişilerle iş birliği içine girmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin morali sizin tutumunuza bağlı olacak. Kendinize güveniyorsunuz.

Paylaş

TERAZİ: Mesleki konuların önde yer alması nedeniyle işleriniz birikti. Buna çözüm bulmalısınız. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak ortaya çıkarma konusundaki planlarınız size başarı getirecek.

Paylaş

AKREP: Fırsatların size getireceği avantajların bilincinde olarak ilişkilerinize yön verin. Tepkili hareketleriniz sizi zorda bırakabilir. Bugün bu konuda dikkatli olun. Önemli organizasyon çalışmaları içinde olabilirsiniz.

Paylaş

YAY: Duygularınızda artan arayışlar sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara çözüm getiriyorsunuz. Bugün partnerinizi sorgulama gereği duyabilirsiniz. Çabuk değişim gösteriyorsunuz.

OĞLAK: Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün. Sezgilerinizde artış var.

Paylaş

KOVA: Duygularınıza hakim olduğunuz müddetçe bazı olayları yeniden yapılandırabilirsiniz. Karşılaşacağınız olaylara karşı takınacağınız tavırları iyi belirleyin. Sizi aşan konularda temkinli davranmalısınız.

Paylaş

BALIK: Yoğun düşünceler içindesiniz ve anlatım güçlüğü çekiyorsunuz. Yaşadığınız duyguları başkalarının anlaması kesinlikle mümkün değil. Sezgileriniz mükemmel. Sadece enerjinizi doğru kullanmalısınız.

4 eylül günlük burç yorumları