Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Kova, Balık…

Paylaş

KOÇ: Hırslı tarafınız öne çıkıyor. Bazı konularda dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Çevrenize karşı savaş vermek zorunda kalabilirsiniz. Bugün ikna kabiliyetiniz mükemmel.

Paylaş

BOĞA: Bugün sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen güçlü kişiliğiniz ön planda. Gerçekleşecek tüm olaylara farklı yaklaşıyorsunuz.

Paylaş

İKİZLER: Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli. Problemleri çok fazla büyütüyorsunuz.

Paylaş

YENGEÇ: Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi söylerken aşırıya kaçabilirsiniz. Karşılıklı çözümlerin öne çıkacağı bir gün. Özellikle kendinize güvenmeniz gerektiğini unutmayın.

Paylaş

ASLAN: Çevrenizde inatçı kişiliğinizle göze çarpıyorsunuz. Aşkta da kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için duygusal hayatınızla işi karıştırmak sizi huzursuz edebilir.

Paylaş

BAŞAK: Olayların duygusal boyutundan çok, mantıklı tarafıyla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Savaşçı Mars gezegeni size özgürlüğünüzü sosyal ilişkilerinizle bağlantılı şeklinde kullanacağınız bir ortam hazırlıyor.

Paylaş

TERAZİ: Cazibenizden etkilenen birçok kişi var ve size değişik tekliflerde bulunabilir. Geçici duygular yüzünden işin şartlarını zorlamayın. Duygularınızı karşı cinsle paylaşma konusunda cömert davranacaksınız.

Paylaş

AKREP: Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmayın. Her türlü probleminize çare bulabilecek bir kapasiteniz var. Bugün ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilere mantıklı bir şekilde yaklaşacaksınız.

Paylaş

YAY: Seçtiğiniz konuların önemli olduğunu bilmelisiniz. Bugün, çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.

Paylaş

OĞLAK: Projelerinizi ertelemenize rağmen hep huzursuzsunuz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddi sorunlarda zorlanmak istemiyorsanız bütçenizi dengelemeye çalışın.

Paylaş

KOVA: Sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Israrcı davranışlarınızın altında geleneksel tavırlarınız yatıyor. Bugün, kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmelisiniz.

Paylaş

BALIK: İş disiplininiz mükemmel. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz. Bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız.

burç yorumları