Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Yay diğer…

Paylaş

KOÇ: İşinizle ilgili başarılı bir performans yakalayacaksınız. Yönetici gezegeniniz savaşçı Mars çalışma evinizde ilerliyor. İletişim gezegeni Merkür ve aşk gezegeni Venüs, karşıt burcunuzda beklediğiniz başarıyı size sunuyor.

Paylaş

BOĞA: Savaşçı Mars aşk evinizde. Bağımsız çalışmayı denemelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirmek için yapacağınız çalışmalarda istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz.

Paylaş

İKİZLER: Bugün, iletişim gezegeni Merkür’den olumlu destek alıyorsunuz. Yetenek ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak ortaya çıkaracaksınız. Bazı faktörlerin sizin lehinize gelişmesi motivasyon açısından da sizi güçlendiriyor.

Paylaş

YENGEÇ: Bugün geçmişinizin size sağlayacağı bilgi birikiminden faydalanabilirsiniz. Ailenizin size olan ihtiyaçları doğrultusunda hareket edeceksiniz. Atak ve hırslı bir kişilik sergileyerek cesaretinizi daha da zorlayabilirsiniz.

Paylaş

ASLAN: Birçok romantik fırsat önünüze geliyor. Yakın ilişkilerinize sanatsal ve uyumlu şekilde yaklaşacaksınız. Olaylara estetik bakarak tatmin sağlayacak ve güçlü bir hafıza örneği sunacaksınız.

Paylaş

BAŞAK: Maddi konularda karşı tarafı ikna etme sorunu yaşayabilirsiniz. Ay’ın konumu, hisseli paraların çalışma şeklini gündeme getirirken başarınızı kullanma konusunda size fırsatlar sağlıyor. Gizlilikler söz konusu olacak.

Paylaş

TERAZİ: İçinizdeki güçlü enerjiyi paylaşmakta acele etmemelisiniz. Güneş ve bolluk gezegeni Jüpiter’in olumlu desteğini her geçen gün hissediyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde birlikteliği belirleyici tavırlar içinde olacaksınız.

Paylaş

AKREP: Bugün gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Planları yaşama geçirmekte acele ediyorsunuz. Algılama konusunda başarılısınız.

Paylaş

YAY: Dostluk ön planda. Kendinize güveniyor, yaratıcılık ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Çevrenizi olumlu şekilde etkilerken geleneksel kişileri yargılamamalısınız.

OĞLAK: Bugün çevreyle çatışmaktan uzak kalmalısınız. Toplumsal olayların sizin çevrenizde gelişmesi sayesinde işinizle ilgili pozitif gelişmeler var. İşinize olan bağlılığınız önemli pozisyonların oluşmasına neden oluyor.

Paylaş

KOVA: Fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Deneyimlerinizden yola çıkarak başarınızı katlıyorsunuz.

Paylaş

BALIK: Kendinizi farklı bir statüde çalışırken bulabilirsiniz. Becerikli ve akıllıca davranmalı, şartlarınızı karşı tarafın istekleri doğrultusunda değerlendirmelisiniz. Gizemli olayların peşine düşüyorsunuz.

burç yorumları