Hailey Bieberın ilham veren egzersiz ve diyet rutini

ALT VÜCUDU İÇİN AĞIRLIK EGZERSİZLERİ YAPIYOR

Paylaş

ALT VÜCUDU İÇİN AĞIRLIK EGZERSİZLERİ YAPIYOR

Hailey Bieber’ın kalça ve bacaklarını formda tutmak için saatlerce koşmuyor ya da eliptik bisiklette vakit harcamıyor. Bunun yerine, kettlebell squat, barbell squat, ters V plank, dağ tırmanışı ve ağırlık ittirme hareketi yapıyor.

Bieber’ın antrenörü Kevin Mejia, ünlü modelin egzersiz rutinini Dogpound Instagram hesabından yayınladı. Bieber, performansıyla adeta kendine hayran bırakıyor. 

PİLATES YAPMAYI SEVİYOR

Paylaş

PİLATES YAPMAYI SEVİYOR

Hailey Bieber, formunu korumak için yalnızca ağırlık egzersizi yapmıyor. 2020’de Harper’s Bazaar’a röportaj veren Bieber, “Eskiden dansçıydım, bu yüzden pilatesi seviyorum çünkü kaslarımı gerçekten uzatıyor ve güçlendiriyor. Muhtemelen en sevdiğim egzersiz bu” dedi.

BOKS YAPIYOR

Paylaş

BOKS YAPIYOR

Güç antrenmanı Bieber için en önemli öncelik olsa da, düzenli kardiyoya da önem veriyor.

Bieber, “Son zamanlarda kardiyo için boks yapmaya başladım. Kombinasyonları hatırlamanın ve vücudunuzu boksta nasıl hareket etmesi gerektiğini öğrenmenin zihinsel sağlık için iyi olduğunu keşfettim” dedi.

SINIRLI ET TÜKETİYOR

Paylaş

SINIRLI ET TÜKETİYOR

Bieber sağlığını ve formunu korumak için dengeli bir diyete bağlı kalmaya çalışıyor.

Açıklamasında “Karantina sırasında iki ay boyunca bitki bazlı bir diyet denedim. Harika hissettim ve çok fazla enerjim vardı. Ama bana uygun değildi. Kesinlikle bitki temelli bir diyet yapmıyorum ve hala et yiyorum. Sadece çok fazla yemiyorum. Daha fazla balık, yeşillik ve mercimek tüketiyorum” dedi.

İlgili Haber
Kraliçe Letizia'nın mükemmel diyeti: Her sabah tüketiyor
Kraliçe Letizia’nın mükemmel diyeti: Her sabah tüketiyor

spor