Justin Bieber’dan sevenlerine berbat haber: “Hastalığım berbata gidiyor”

Justin Bieber, 7 Haziran’da Toronto’daki Scotiabank Arena’da başlayacak olan Kuzey Amerika Tipi’ni erteledikten sonra hayranlarını üzen bir haber verdi.

Ünlü müzikçi konserlerini erteledikten sonra toplumsal medyadan durumuyla ilgili paylaşım yaptı. Justin Bibeber hastalığının berbata gittiğini bu yüzden de konserlerini ertelemek zorunda kaldığını söyledi.

Bieber, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “Bunu söylediğime inanamıyorum. Uygunlaşmak için her şeyi yaptım lakin hastalığım giderek kötüleşiyor. Sizi çok seviyorum ve dinlenip güzelleşeceğim.”

Şarkıcı, tabiplerinin talimatı üzerine programlarını ertelediğini belirtti fakat hastalığıyla ilgili detaylardan bahsetmedi.

Justin Biber önümüzdeki hafta Toronto, Washington DC ve New York’ta sahne alacaktı. Hatta planlanan tipler 2020’den beri; pandemi ve akabinde Bieber’ın Covid olmasıyla birden fazla erteleme aldı.

Bieber’ın daha evvel lyme hastalığından muzdarip olduğu söyleniyordu, lakin müzikçi son açıklamalarında hastalığı ile ilgili ayrıntı vermekten kaçındı.