Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (24 Eylül 2021)

'KENDİMDEN EN EMİN OLDUĞUM DÖNEMDEYİM'

Paylaş

‘KENDİMDEN EN EMİN OLDUĞUM DÖNEMDEYİM’

Volkan Demirel’in eşi, 2009 Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel geçen temmuzda 32 yaşına basmıştı. Kızları Yade ve Yeda ile birlikte büyüdüğünü söyleyen eski kraliçe, “Kendimden en emin olduğum dönemdeyim. Ne istediğimin net bir şekilde bilincindeyim. Hayatı akışında yaşıyorum. Mental olarak geliştikçe güzelliğe bakış açım bile değişti” dedi.

'YAZ HİÇ BİTMESİN'

Paylaş

‘YAZ HİÇ BİTMESİN’

Tüm yazı plajlarda, beach club’larda geçiren Berrak Tüzünataş İstanbul’a döndü ama aklı hala tatilde. Oyuncu dün yaz boyu Çeşme başta olmak üzere Ege sahillerinde yaşadığı keyifli anlardan görüntüleri Instagram’da paylaştı. Sonra da bu karelerin altına “Yaz hiç bitmesin” yazdı. Fotoğraflarda kendisine arkadaşlık edenlerden biri de Bennu Gerede’nin oğlu Miro Gerede Erkaya’ydı.

TIME SQUARE'IN KONUĞU SİBEL CAN

Paylaş

TIME SQUARE’IN KONUĞU SİBEL CAN

Dünyanın en büyük müzik platformlarından Spotify’ın müzikte cinsiyet eşitliğini güçlendirmek üzere hayata geçirdiği ‘EQUAL Müzik Programı’ kapsamında New York Times Sguare’daki dev ekranda Türk kadın şarkıcıların reklamlarına da yer veriliyor. Daha önce Melike Şahin ve Hadise’nin yer aldığı ekranda bu kez Sibel Can vardı. Sibel Can, “Bu olay çok gurur verici” dedi.

7 AY ARADAN SONRA SPORA

Paylaş

7 AY ARADAN SONRA SPORA

Begüm Kütük en son Urla’da tatil yapmıştı. Artık İstanbul’da. Oyuncu yarım bıraktığı spora yeniden başladı. Antrenör Çelik Deniz eşliğinde forma girmeye çalışıyor. Önceki gün yaklaşık 1.5 saat antrenman yaptı. Begüm Kütük, “Pandemi nedeni ile 7 aylık aradan sonra ilk kez spor salonuna geldim. Çok yoruldum canım çıktı” diye konuştu.

3 AYRI GELİNLİK

Paylaş

3 AYRI GELİNLİK

Şef Arda Türkmen (46), yaklaşık 1.5 yıldır aşk yaşadığı kendinden 15 yaş küçük Melodi Elbirliler ile önceki akşam mutluluğa imza attı. Nikah, Swissotel’de kıyıldı. Düğüne 200 davetli katıldı. Melodi Elbirliler düğünde 3 ayrı gelinlik giydi. Biri Galia Lahav imzalıydı. İkisi de Begüm Salihoğlu’nun özel tasarımıydı.

KEDİLERİ ZİYARET ETTİ

Paylaş

KEDİLERİ ZİYARET ETTİ

Antakya’nın iki köklü ailesini konu edinen ‘Kalp Yarası’ dizisi Hatay’da çekiliyor. Başroldeki Yağmur Tanrısevsin de haftanın büyük bölümünü Hatay’da geçiriyor. Oyuncu önceki gün Hatay Barınağı’nı ziyaret etti. Buradaki bakım merkezinde bulunan kedileri sevdi, onlar hakkında bilgi aldı.

'800 CEVİZ AĞACIM VAR'

Paylaş

‘800 CEVİZ AĞACIM VAR’

İpek Açar’ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan programı ‘İpek Yolu’nun konuğu Selcan Asyalı oldu. İkili İstanbul Akademi Orkestrası eşliğinde, birbirinden keyifli şarkılara imza attı, düetler yaptı. Asyalı “20 dönüm arazime ceviz ektim. 800 tane ceviz ağacım var. 2 yılda meyve alabiliyorsun, ilk cevizlerimi almak için büyük bir heyecanla beklemedeyim” dedi.

İKİ KIZ KARDEŞİ OYNAYACAKLAR

Paylaş

İKİ KIZ KARDEŞİ OYNAYACAKLAR

18 Aralık’ta Zorlu PSM’de prömiyer yapacak olan ‘Timsah Ateşi’ adlı oyunun başrollerinde Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü yer alıyor. 1989’da Kuzey İrlanda’da yaşayan iki kız kardeşin çalkantılı hayatlarını konu alan ‘Timsah Ateşi’nin yapımcıları Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment. Yönetmen ise Mehmet Ergen.

5 dakikada magazin turu posta magazin ünlüler