Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (28 Ağustos 2021)

‘SAHNEDE TRANSA GİRERİM’

Paylaş

‘SAHNEDE TRANSA GİRERİM’

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu’nun sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Volkan Konak’ı ağırladı. Şarkıcı, “Dünyada bu kadar romantik başka bir konser alanı bilmiyorum. Sahnede uçarım, transa girerim, hayatımı veririm” diye konuştu. Konser gelirinin bir bölümü Kızılay’a bağışlandı.

HAYATI FİLM OLUYOR

Paylaş

HAYATI FİLM OLUYOR

Neşet Ertaş’ın hayatını beyazperdeye taşıyacak ‘Garip Bülbül, Neşet Ertaş’ filminin basın toplantısı Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapıldı. Yapımcı Mustafa Uslu, “Prof. Erol Parlak’ın kitabından yola çıktık. Çekimler ocakta başlayacak. Bütçemiz yaklaşık 21 milyon TL. Galayı, 25 Eylül 2022’de Neşet Ertaç’ın 10. ölüm yıldönümünde Kırşehir Stadı’nda yapacağız. 2500 bağlama ustası galada aynı anda Neşet Ertaç türküleri çalacak” dedi. Ömer Faruk Sorak’ın yöneteceği filmde Neşet Ertaş’ı Bektaş Dolu ile Ramazan Bağgül, Aşık Mahsuni Şerif’i ise torunu Yiğit Mahsuni canlandıracak.

SINGLE’I ERTELEDİ

Paylaş

SINGLE’I ERTELEDİ

Zeynep Er, ‘Yak Kalbimi’ adlı ikinci single’ını bu hafta çıkaracaktı. Ama Türkiye’yi üzüntüye boğan orman yangınları nedeniyle erteledi. Şarkının sözlerinde ‘yak’ ve ‘kül’ geçtiği için bu kararı aldığını söyleyen Zeynep, “Bir aksilik olmazsa eylülde müzikseverlerin karşısında olacağım” dedi.

1 YIL SONRA HARBİYE’DE

Paylaş

1 YIL SONRA HARBİYE’DE

Sertab Erener 1 yıllık aradan sonra Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu BtcTurk PRO sahnesinde sevenlerine kavuştu. Pandemi nedeniyle ara verdikleri müzikale, kasım-aralıkta yeniden başlayacaklarını duyurdu. Finalde ‘Everyway That I Can’ şarkısını seslendirip “Eurovison hayatımın en olağanüstü dönemiydi. Bununla ilgili bir kitap yazabilirim” dedi. Sertab’ı dinleyenler arasında Aybüke Pusat, Emre-Gizem Karayel gibi isimler vardı.

magazin turu magazin haberleri neşet ertaş VOLKAN KONAK sertab erener