Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (7 Eylül 2021)

SEZONU SİYAHLA KAPATTI

Paylaş

SEZONU SİYAHLA KAPATTI

Gülşen Çeşme sezon kapanışını Alaçatı Jolly Joker’de verdiği konserle yaptı. Şarkıcı her zamanki gibi hem çok şık hem de havalıydı. Simsiyah giyinen Gülşen’in üstündekiler bu kez yerli tasarımcılara ait bir markadandı. Ceketi 2 bin 160, pantolonu 2 bin 155 TL’ydi. Çok sıcak olunca bir süre sonra ceketinin önünü açtı.

ANNESİNİN İZİNDE

Paylaş

ANNESİNİN İZİNDE

Merve İldeniz, 80’li, 90’lı yılların en aranılan mankeniydi. 16 yıl boyunca podyumlarda hep parmakla gösterilmişti. 1998’de Serdar Önal’dan olan kızı Leyla’yı doğa ile iç içe büyütmek için tası tarağı topladığı gibi Bodrum’a yerleşti. Leyla şimdi artık genç kız. 20 yaşında. Bayrağı annesinden devraldı, mankenlik yapmaya başladı. Hollanda’daki Ulla Modellik Ajansı’na kayıtlı. Leyla geçtiğimiz gün de Amsterdam’da düzenlenen moda haftasında podyuma çıktı.

FİNAL KAŞ'TA

Paylaş

FİNAL KAŞ’TA

Pelin Öztekin sezonu Sapanca’da açmış, ardından Bodrum ve Fethiye’de arkadaşları ile tatil yapmıştı. Bir ara işleri nedeniyle İstanbul’a dönmek zorunda kalan oyuncu, yazın son günlerinin tadını çıkarmak için soluğu bu kez Antalya’da aldı. Yeni sezon öncesi Kaş’ta enerji depoluyor.

YARDIM ÇAĞRISINDA BULUNDU

Paylaş

YARDIM ÇAĞRISINDA BULUNDU

Hande Yener önceki akşam İzmir’in Bayındır ilçesinde konser verdi. Geceden fotoğrafları Instagram hesabında paylaşan Yener, konserde tanıştığı SMA hastası minik Defne için yardım istedi. Yener “Defne rüya gibi tatlı bir melek. Maalesef SMA ile boğuşuyor” diyerek mesajla bağış yapılması çağrısında bulundu.

BOĞAZ'DA CAZ RESİTALİ

Paylaş

BOĞAZ’DA CAZ RESİTALİ

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Fatih Erkoç ve Kerem Görsev’i ağırladı. Caz müzik tutkunlarının akın ettiği konserde müzik resitali gerçekleşti. İki usta sanatçı iki saat boyunca geniş bir repertuvar ile dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

5 dakikada magazin turu posta magazin ünlüler