Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (8 Eylül 2021)

ESKİSİ YENİSİNİ BEĞENDİ

Paylaş

ESKİSİ YENİSİNİ BEĞENDİ

Umut Eker ile Selin Türkmen yaklaşık 3 yıl süren ilişkilerine 2019’da nokta koymuştu. Umut Eker bir süre önce Tuğçe Meçoğlu ile yeni bir aşka yelken açtı. Birlikte Fethiye’de tatil yaptılar. Selin Türkmen, Tuğçe’nin Instagram’da paylaştığı aşk dolu kareleri beğendi. Umut Eker de takibe devam ettiği eski sevgilisi Selin Türkmen’in doğum gününü kutladı.

GÖZLER ÜZERİNDE

Paylaş

GÖZLER ÜZERİNDE

Yaz boyunca Ege plajlarında tüm dikkatleri üzerinde toplayan Aslıhan Karalar, Nişantaşı’nda da ilgi odağı oldu. Ceketi, şortu ve çizmeleri ile podyumda gibiydi. Uzun süredir ailesinden uzak kaldığını söyleyen Aslıhan, “Yeni bir projeye başlayana kadar ailem ile zaman geçirmek istiyorum” dedi.

'UMARIM DETONE OLMAYIZ'

Paylaş

‘UMARIM DETONE OLMAYIZ’

Murat Mungan’ın sözlerini yazdığı unutulmaz şarkıları 23 Eylül’de Turkcell Vadi Açıkhava’da Ceylan Ertem, Damla Sönmez ve Demet Sağıroğlu seslendirecek. Gecenin konuk sanatçısı ise Uraz Kaygılaroğlu olacak. Senfoni orkestrasını Alper Kömürcü yönetecek. Düzenlenen basın toplantısında Demet Sağıroğlu “Konser için New York’tan geldim” dedi. Uraz Kaygılaroğlu ise “Bu proje için Kadıköy’den geldim. Umarım detone olmayız” diyerek herkesi güldürdü.

EN GÜZEL JÜRİ

Paylaş

EN GÜZEL JÜRİ

Miss Turkey 2021’in finali bu akşam. Can Sandıkçıoğlu’nun organize ettiği yarışmada yeni kraliçe belli olacak. Jüri üyeleri arasında Aslıhan Koruyan Sabancı (1991 Türkiye 2. Güzeli), Arzum Onan (1993 birincisi) ve Azra Akın (2002 Türkiye Güzeli) da var. Eski kraliçeler geçtiğimiz gün bir araya geldi. Hem anılarını tazelediler, hem de adaylarla sohbet ettiler.

DEVLER SAHNEDE

Paylaş

DEVLER SAHNEDE

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, Türkiye’nin iki önemli sesi Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer’i ağırladı. Birsen Tezer büyülü sesi, Ortaçgil eşsiz yorumu ile dinleyicilerden büyük alkış aldı. Konser sonunda sahneye birlikte çıkan iki dev sanatçı ‘Kimseye Anlatmadım’ ve ‘Çığlık Çığlığa’ şarkılarında düet yaptı.

MERAK UYANDIRDI

Paylaş

MERAK UYANDIRDI

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı yeni dizisi ‘Yargı’nın başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz yer alıyor. Sema Ergenekon’un yazdığı Ali Bilgin’in yönettiği ‘Yargı’nın ilk tanıtımı seyirciyle buluştu. Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı ‘Savcı Ilgaz’ ile Pınar Deniz’in hayat verdiği ‘Avukat Ceylin’in bir davayla kesişen yollarının ipuçlarını veren tanıtım büyük merak uyandırdı.

5 dakikada magazin turu posta magazin ünlüler