Milli Voleybolcumuz Hande Baladın, Kendisine İğrenç Mesajlar Atarak Tehdit Eden Kişiyi Mahkemeye Verdi

Filenin Sultanları’nın başarılı ismi Hande Baladın, sosyal medyadan kendisini tehdit eden şahsı şikayet etti. Milletler Ligi’nde şampiyon olduktan sonra artarak devam eden iğrenç mesajlar sosyal medyanın da dikkatini çekmiş, şahsın paylaşımları herkesi tedirgin etmişti. Hande Baladın, kendisini tehdit eden kişi savcılığa şikayet etti.

25 yaşındaki başarılı voleybolcu Hande Baladın bir süredir sosyal medya üzerinden iğrenç mesajların hedefi oluyor.

Sabah’tan Deniz Yusufoğlu’nun haberine göre, Mustafa N. isimli kişi “Ben bu kıza diyorum ki senin yüzüne asit atacağım bundan dahi korkmuyor. Bu kızdan intikam almadan bana ölüm yok” şeklinde ifadeler kullandı.

Milletler Ligi’nin şampiyon olarak bitiren Filenin Sultanları’nın başarısı henüz çok tazeyken Hande Baladın’a tehditler savuran şahıs sosyal medyayı da harekete geçirmişti.

Tehidtlerine devam eden şahıs, Baladın’ın oynadığı Eczacıbaşı takımına yönelik “Sizin isminizin kurtuluşu yok. Birinizden birine zarar vermezsem sizden beter olayım” tehditlerinde bulunmuştu.

Hande Baladın’ı tehdit eden şahsın kan donduran mesajlarından bazılarında yer alan ifadeler sosyal medyayı da ayağa kaldırmıştı.

‘Orman yoluna yatarım, spor kulübünü giderken arabanı tararım.’

‘Alenen tehdit taciz ne varsa uyguladım.’

‘Ben bu kıza diyorum ki yüzüne asit atacağım.’

‘Bu kızdan intikam almadan bana ölüm yok.’

Tehditlerine hem Eczacıbaşı’nı hem de Red Bull’u dahil eden şahıs sürekli olarak Hande Baladın’ı taciz ve tehdit etti.

Şahsın bazı mesajları ise hepimizin kanını donduracak cinstendi…

‘Allah benim elime düşürmesin sizi. Allah yarattı diye bakmayacağım size. Elimde benzin olsa diri diri döküp yakacağım.’

Tüm dünyanın gıptayla baktığı başarılı voleybolcumuz, göz bebeğimiz Hande Baladın’ı tehdit eden şahsın en caydırıcı cezayı alması için olayın takipçisi olacağız.

Asla yalnız değilsin Hande Baladın!

Filenin Sultanları bizim için bir spor takımından çok daha fazlası…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx