Oyuncu Jenna Jameson: En azından ayaklarımın üzerindeyim

Oyuncu Jenna Jameson, Guillain-Barré sendromuna yakalandıktan sonra ocak ayında hastaneye kaldırılmıştı. O devirde toplumsal medyada yaptığı paylaşımlarda Jameson, hareket kabiliyetini kaybettiğini itiraf etmişti. Sıhhat durumuna ait uzun müddettir bir bilgi vermeyen Jameson, tedavi sürecinin başarılı bir biçimde devam ettiğini belirtti.

Mynet’in haberine nazaran, mart ayında Guillain-Barré sendromu teşhisi konulan Jenna Jameson, hudut sıkıntıları yaşadıktan sonra bacaklarındaki kasları tekrar inşa etmeyi hedeflediğini açıkladı. 47 yaşındaki oyuncu, Instagram öyküsü üzerinden yaptığı açıklamada, “Size yardım almadan yürüdüğümü göstermek istiyorum. Yani kusursuz yürümüyorum fakat en azından ayaklarımın üzerindeyim” dedi.

Tedavi sürecinin yavaş lakin emin adımlarla devam ettiğini lisana getiren Jameson, “Yavaş lakin emin adımlarla gücümü geri kazanıyorum. Bir yürüteç yardımıyla yürüyorum. Bacaklarım çok fazla kas kaybetti. Bu yüzden onu tekrar inşa etmeye çalışmakla meşgulüm” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)