Sabahlığıyla cam önünde poz veren Şeymadan evlilik açıklaması

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde ayrılan, kısa süre sonra yeniden barışan Şeyma Subaşı ile Mohammed Elsaloussi, sosyal medya hesaplarından yaptıkları aşk paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Paylaş

İspanya’nın eğlence adası olarak bilinen İbiza’da yaptığı tatilinin ardından Bodrum’a gelen Şeyma Subaşı, şimdi, ise ABD’ye uçtu.

Paylaş

New York’ta bulunan bir otelde sabahlığıyla poz veren Şeyma Subaşı, o anları Instagram sayfasından yayınladı.

Paylaş

Çılgın hayatıyla her daim gündeme gelmeye başaran Şeyma Subaşı ve sevgilisinin evlilik yolunda nasıl bir adım atacağı ise hayranları tarafından merak ediliyor.

Şeyma Subaşı, son olarak kişisel YouTube kanalında yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya fenomeni, yaklaşık 14 dakika süren tek bir video ile aldığı radikal kararları açıkladı.

Paylaş

Yeni bir şirket kurduğunu söyleyen Subaşı, bu şirkette saçlarından ayak tırnaklarına kadar kullandığı tüm ürünlerin yer alacağını söyledi.

Paylaş

Ayrıca bu firmayla kendi kullandığı mum, çakra yağı, kremler, spor kıyafetleri gibi birçok ürünün de satışa sunulacağını belirten Subaşı, şirketinin ismini kurulduktan sonra açıklayacağını söyledi.

Paylaş

ŞEYMA SUBAŞI’NDA EVLİLİK AÇIKLAMASI

Düğün ile ilgili de açıklama yapan Subaşı, düğünü önce Ibiza’da yapmayı düşündüklerini ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldıklarını söyledi.

Paylaş

Düğünü nerede yapacaklarını bilmediğini ifade eden Subaşı, ”Mohammed Elsaloussi bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak.’ dedi.” şeklinde konuştu.

Şeyma Subaşı evleniyor mu