Serdar Ortaç, Çok büyük terbiyesizlik yaptım affedin

Paylaş

Serdar Ortaç, Adana Demir’in 3-0 geriye düştüğü ve 3-3 beraberlikle bitirdiği maç sonrası Beşiktaş taraftarını kızdıracak harekette bulunmuştu. Adana’da sahne aldığı bir mekânda Adanalıları kutlayan Ortaç, kutlama esnasında sahnede kendisine yakışmayan davranışlar sergiledi.

Paylaş

İlk önce argo bir el hareketi yapan Serdar Ortaç, daha sonra yüzlerce kişinin içinde sahneden küfürler haykırdı ve konserine kaldığı yerden devam etti. Akıl almaz olayın ardından Serdar Ortaç, sosyal medya sayfasından bir video yayınlayarak, terbiyesizlik yaptığını kabul etti.

Paylaş

Sosyal medya sayfasından açıklama yapan Serdar Ortaç şu ifadeleri kullandı, “Çok büyük terbiyesizlik yaptım farkındayım. 

Paylaş

Eğlence ortamlarında insan ne diyeceğini bilemiyor. Ben de yine gaza geldim, yapacak hiçbir şey yok. Artık laf ağızdan çıktı. Dua edeceğiz, affetsin beni başkan, taraftar, Sergen.. Çok üzgünüm. Son derece üzgünüm. Umarım affedersiniz”

Paylaş

SERDAR ORTAÇ’A ZAFER ALGÖZ’DEN TEPKİ

Zafer Algöz açıklamasında “Serdar Ortaç kim be? Beşiktaş taraftarı böyle ufak işlerle uğraşmasın. İşimize bakalım. Varlığından bir fayda görmedik. Yokluğu bizim için kazançtır.” ifadeleriyle Ortaç’ı adeta yerden yere vurdu.

Paylaş

İşte Zafer Algöz’ün sosyal medya sayfasından Serdar Ortaç’ı eleştirdiği o paylaşım…

Paylaş

BEŞİKTAŞ KULÜBÜNDEN AÇIKLAMA

Yaşananların ardından siyah beyazlı taraftarlar Ortaç’a sosyal medyadan büyük tepki gösterdi. Beşiktaş Kulübü de o anların videosunun sosyal medyada dolaşmasının ardından harekete geçti. Kulübün resmi hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Paylaş

Beşiktaş taraftarından Serdar Ortaç’a sert tepki! Sahnede söylediği o sözler… “Bir organizasyon sırasında, Camiamıza yönelik hakaret içeren ifade ve davranışları nedeniyle şarkıcı S.O. hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır.”

Paylaş

Beşiktaş Kulübü, Serdar Ortaç’ın Adana Demirspor maçıyla ilgili konserinde yaptığı hareket ve kullandığı ifadelerle ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Adana Demir spor Zaferalgöz