Şeyma Subaşına servet değerinde hediye

Paylaş

Uzun süredir İspanya’nın Ibiza adasında sevgilisiyle tatil yapan Şeyma Subaşı, ardından Mohammed Alsaloussi ile birlikte Bodrum’a gelmişti. Subaşı, ailesi ve sevgilisiyle tekne turuna çıkmıştı.

Paylaş

Böylelikle Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı’nın ailesiyle tanışarak, anne ve babasından onay almış ve hep birlikte aile pozu vererek sosyal medya sayfalarından paylaşmışlardı.

Paylaş

Şeyma Subaşı, şimdi ise tekrar ABD’ye döndü. Sosyal medya sayfasından spor yaptığı anları sık sık paylaşan Şeyma Subaşı şimdi ise görkemli kolyesiyle hava attı.

Paylaş

Sevgilisinin 480 bin dolar değerinde aldığı kolyeyi göstermek için pozlarını paylaşan Subaşı’na yorum yağdı.

Paylaş

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Herkes kolyeyi gördü Şeyma tamam” gibilerinden yorumlarda bulundu. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise” Şeyma gösteriş yapmaya hala doymadın mı?” ifadelerini kullandı. 

Paylaş

ŞEYMA SUBAŞI’NDA EVLİLİK AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde evlilik açıklaması yapan Şeyma Subaşı şu ifadeleri kullanmıştı, “Düğünü önce Ibiza’da yapmayı düşündük. Ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldık.”

Paylaş

Düğünü nerede yapacaklarını bilmediğini ifade eden Subaşı, ”Mohammed Elsaloussi bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak.’ dedi.” şeklinde konuştu.

Mohammed Alsaloussi Şeyma Subaşı tatil