WhatsApp iletilerini açmadan okumanın bir yolu var! İşte mavi tik olmadan iletileri okumanın usulü

WhatsApp’taki bu mavi tikler orta sıra çok yararlı olabilir, lakin birden fazla insanın onlarla bir aşk-nefret münasebeti vardır. Birinin bildirinizi okuyup okumadığını bilmek istiyorsunuz, lakin bunun aykırısı farklı bir kıssa. Bu sorunu aşmak imkansız görünüyordu ancak şimdiye kadar!

DAHA UYGUN BİR VAKİTTE YANIT VERMEK

WhatsApp: mükemmel bir bağlantı aracıdır, fakat birebir vakitte üzerinde tartışılması gereken bir şey daha vardır. Örneğin, bir iletisi okuduğunuzda, fakat ona farklı, daha uygun bir vakitte cevap vermek istediğinizde. Siz farkına bile varmadan, WhatsApp’ta konuştuğunuz kişi size neden şimdi yanıt vermediğinizi soruyor. Alışılmış ki, mavi tikleri büsbütün kapatabilirsiniz, lakin bazen hayli yararlı olabilirler. Neyse ki, sorunu aşmanın diğer bir yolu var.

WHATSAPP İLETİLERİNİ MAVİ TİK OLMADAN OKUMAK

Hemen yanıtlamadan okumak istediğiniz bir bildiri mı aldınız? İnternetinizi süreksiz olarak kapatın! Bildirisi esasen aldınız, böylelikle İnternet’e bağlanmadan okuyabilirsiniz. Lakin İnternetiniz kapalı olduğu için WhatsApp iki gri onay işaretini mavi onay işaretine çeviremez. İrtibat olmaması nedeniyle uygulama, iletisi okuduğunuzu kaydedemez. Bu ülkü çözüm!