Çankaya belediyesi 26 ve 27 haziran’da yapılandırma işlemleri için hizmet verecek

Çankaya Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla 1 iş günü ve Arife günü yarım iş gününün idari izin olarak ilan edilmesiyle başlayan 9 günlük tatilde 26 ve 27 Haziran’da 7440 Sayılı Kanun kapsamındaki yapılandırma işlemleri için hizmet vermeye devam edecek.

 Kızılay’da bulunan Çankaya Belediye Başkanlığı Binası ve Çayyolu Hizmet Binası, 26 Haziran 2023,  09.00-16.00 ve 27 Haziran 2023, 09.00-13.00 tarih ve saatlerde vatandaşlara hizmet verecek.  

Çankaya Belediyesi, 9 gün olarak ilan edilen Kurban Bayramı dolayısıyla idari izin günleri 26 ve 27 Haziran tarihlerinde vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek. Kızılay’da bulunan Çankaya Belediye Başkanlığı Binası ve Çayyolu Hizmet Binası, 26 Haziran’da 09.00 -16.00, 27 Haziran’da 09.00 -13.00 saatleri arasında 7440 Sayılı Kanun kapsamındaki yapılandırma işlemleri için açık olacak.  

-Çankaya Belediyesi veri sorumlusu sıfatıyla; kurumumuzla ilişkinize bağlı olarak 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunun çizdiği sınırlar kapsamında bir kısım kişisel verileriniz tarafımızca işlenmektedir. Detaylı Aydınlatma Metnine internet sitemizden ve tarafımızdan isteyerek ulaşabilirsiniz.
-Bu e-posta mesajı kişisel olup, içeriğinden mesajı atan kullanıcı doğrudan sorumludur. Bu mesajın içeriği ve/veya ekleri hiçbir şekilde izinsiz kullanılamaz, saklanamaz ve/veya kopyalanamaz. Mesaj yanlışlıkla size gönderilmişse ya da mesajın muhatabının siz olmadığını düşünüyorsanız, lütfen tüm ekleriyle birlikte siliniz ve göndereni uyarınız.

This is a personal e-mail message the user of which is directly responsible for the content of the message. Under no circumstances the content and/or annexes of the message can be used, hold and/or reproduced without permission. If the message has been sent to you by mistake or if you think you are not the intended recipient, please with all the annexes, delete the message and notify the sender.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx