‘Dikey Düşüş Uyarısı!’ Usta Analistin Radarında Bu 5 Altcoin Var

Kripto para piyasasında Ripple’ın zaferinin heyecanı kayboldu ve durgunluk geri geldi. Popüler bir analist, bir DEX altcoin için dikey düşüş uyarısı yapıyor. Ayrıca analist, radarına aldığı Bitcoin ve 4 altcoin görünümünü güncelliyor.

GMX %20’lik bir düşüşe hazırlanıyor!

Altcoin Sherpa takma adlı, yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan bir borsa altcoin’inin (DEX) bu yılın başlarındaki güçlü performansının ardından aşağı yönlü bir hareket için hazır olduğunu söylüyor. Analist, merkezi olmayan sürekli trade platformu GMX’i (GMX) işaret ediyor. GMX’in muhtemelen aşağı yönde yaklaşık %20’lik bir harekete tanık olacağını ileri sürüyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere GMX bu yıla güçlü bir başlangıç yaptı. Bu süreçte, 37,50 dolar gibi düşük bir seviyeden 91,40 dolar gibi yüksek bir seviyeye çıktı. Böylece %143’ün üzerinde bir yükseliş kaydetti. Altcoin Sherpa, öngörüsünü şu şekilde açıklıyor:

GMX: Bence bu 40 dolarlara geri dönecek gibi görünüyor. Birkaç ay önce kriptonun gözdesiydi. Ancak dip yaptıktan sonra soğumasını ve birikim moduna geçmesini bekliyorum. Bunun orta vadede piyasanın geri kalanından daha düşük performans göstereceğini tahmin ediyorum.

Kaynak: AltcoinSherpa / Twitter

Basın zamanında GMX 50,68 dolardan işlem görüyordu. Bu arada GMX, haftalık bazda %11’in üzerinde kayıp yaşadı.

Bitcoin ve radardaki 4 altcoin

Altcoin Sherpa, daha sonra lider kripto para Bitcoin’e (BTC) bakıyor. Kripto analisti, traderların kripto kralının hala 29.500 dolar civarında desteğin üzerinde işlem görmesine rağmen düşüş eğilimi gösterdiğini söylüyor. Analist, “BTC: tüm zaman çizelgesi düşüş eğiliminde… Ancak bu hala düşük aralık ve destek hala destek olarak duruyor,” diyor.

Kaynak AltcoinSherpa / Twitter

Bitcoin, son 24 saatte %0,18 düşüşle, yazı yazıldığı sırada 29.842 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa ayrıca, Sui Network (SUI), Hooked Protocol (HOOK), Open Campus (EDU) ve Arkham (ARKM) dahil olmak üzere ilgili Fibonacci 0.786 fiyat seviyelerine geri çekilme için gözünü diğer coin’lerde tuttuğunu söylüyor. Analist göre, bu coin’lerin 0,786 Fibonacci seviyesine ulaştıklarında tekrar yükselişe geçmesi muhtemel. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Bu Binance launchpad projelerinden bazılarına ve 0,786 Fib (Fibonacci) ve tepkilere baktığımızda… hmm… Neden bahsettiğimi anlamayanlar için… 0,786 Fib’in hem HOOK hem de SUI için iyi tepkiler verdiği görüldü. Eminim bu coin’ler gibi başka coin’ler de vardır. Aaşağı yönde yavaş bir fiyat hareketi ve ardından güzel bir tepki bekleyin.

Kaynak AltcoinSherpa / Twitter

Ayrıca analist, altcoin’lerin genel performansı için “BTC’nin en büyük faktör olacağını” belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx