Estetik Yaptırdı Kâbusu Yaşadı: ‘Bana Yaptığı Bu Hatayı Başka Hastalara Yapmasın İstiyorum’

Son günlerde artan estetik faciasına bir yenisi daha eklendi. Burnunu güzelleştirmek için bıçak altına yatan kadın hayatının şokunu yaşadı. Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yaşayan iş kadını Suzan Okyar, burnunu beğenmediği için küçültme ameliyatı yaptırmaya karar verdi. İstanbul’a gittiği klinikle 25 bin TL’ye anlaşarak ameliyat olan Suzan Okyar’ın burnu iyileşmedi, yanık yarası oluştu ve burnunun iki kanalından nefes alamaz hale geldi. Suzan Okyar, doktor hakkında hem ceza hem de tazminat davası açtığını söyledi. 

Burun küçültme ameliyatı yaptırmaya karar veren Suzan Okyar’ın başına gelmeyen kalmadı

Son günlerde artan estetik faciasına bir yenisi daha eklendi. Burnunu güzelleştirmek için bıçak altına yatan kadının hayatın şokunu yaşadı. 

Medyabar’dan Nurettin Eryılmaz’ın haberine göre, Burnunu beğenmediği için küçültme ameliyatı yaptırmaya karar veren Suzan Okyar’ın başına gelmeyen kalmadı. 

Daha önce arkadaşlarının da İstanbul’a gittiği özel bir kliniğe giden Suzan Okyar, 25 bin TL’ye anlaştığı özel klinikte burnunu küçültmek için operasyon geçirdi. Okyar, operasyondan sonra burnu daha da bozulunca hayatı faciaya döndü.

‘Anca ağzımdan nefes alıyorum, yemek yerken bile çok zorluk çekiyorum’

Burun küçültme ameliyatı sonrası hasar oluşarak estetiği bozulan Suzan Okyar, yaptığı açıklamada daha önce nefes alamadığı için burnundan et aldırarak ameliyat olduğunu ve nefes alma probleminin giderildiğini kaydetti. 

 Ameliyat sonrası burun estetiğinin bozulduğunu, yanık yarası oluştuğunu ve burnunun iki kanalından nefes alamadığını söyleyen Okyar, ‘3 ay önce ameliyat oldum burnumda yara oluştu. Doktor ‘3 ay sonra ya da 6 ay sonra geçer düzelir’ dedi, Sorunu gidermek için bir çalışma yapmadı. Burnumdan nefes alamıyorum. Burun delik kanallarım daraldı. Burnum yamuk, nefes almadığım için gece uyurken horluyorum. Anca ağzımdan nefes alıyorum. Yemek yerken bile çok zorluk çekiyorum. Doktora ceza ve tazminat davası açtım. Bana yaptığı bu hatayı başka hastalara yapmasın istiyorum’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx