Heyecan yaratan yeni Nothing Ear (2) modeli nihayet satışa sunuldu

Carl Pei’nin Nothing adlı şirketi, oldukça beğenilen kulaklıkları Nothing Ear (2) için heyecan verici bir güncelleme duyurdu. Elegan ve sofistike bir dokunuş ekleyen yeni versiyon, şık siyah detaylarla donatıldı. Bu detaylar; ana aksanları, kulak uçlarını ve kapağın altından görülebilen siyah kılıfı içerir. Bu yeni siyah edisyonun lansmanı, internete sızan basın görsellerinin ardından hızlı bir şekilde geldi.

Nothing Ear (2) adlı kulaklığın orijinal beyaz versiyonu, üstün ses kalitesi ve minimalist tasarımıyla teknoloji meraklıları ve ses tutkunlarının gönlünü fethetmişti. Yeni siyah versiyon ise kulaklıkları tamamen yeni bir stil ve çok yönlülük seviyesine taşıyor.

Güncelleme sadece estetik özelliklere takılıp kalmadı. Nothing, yeni Ear (2) versiyonu için kutudan çıkan en son yazılımı da sundu. Kullanıcılar, şimdi Q Faktörü ve frekans kontrolü gibi gelişmiş özellikler içeren birinci taraf EQ (Equalizer) yükseltmesinden faydalanacaklar. Bu özellikler, bas/tiz/ortanca grafiklerini genişletiyor ve kişiselleştirilmiş bir ses deneyimi sunuyor.

Heyecan yaratan yeni Nothing Ear (2) modeli nihayet satışa sunuldu

Yazılım güncellemesi ayrıca Ear (2)’nin Bluetooth bağlantısını geliştirdi ve kablosuz ses akışı için sorunsuz bir deneyim sunuyor. Ayrıca LHDC 5 ve Kişisel Ses Profili özelliklerini eş zamanlı kullanırken ortaya çıkan pil tükenme sorunlarına da çözüm getirildi.

Sürpriz bir hareketle, Nothing, bütçe dostu TWS kulaklık modeli Ear (stick) için de v1.0.1.85 güncellemesini sundu. Bu güncelleme, Ear (stick)’e ilk kez gürültü azaltma yetenekleri kazandırarak kullanıcıların daha dikkat çekici ve odaklanmış bir ses deneyimi yaşamalarını sağlıyor. Ear (stick) ayrıca Ear (2)’de bulunan Gelişmiş EQ özelliğinden de yararlanıyor.

Nothing Ear (2) Siyah versiyonunun lansmanını kutlamak için Nothing, resmi web sitesinde sınırlı sayıda parti hazırladı ve bu ürünü beyaz versiyonla aynı fiyat olan 149 ABD Doları/149 Euro fiyat etiketiyle satışa sundu. Ürün, stoklar tükenene kadar bu fiyatta satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx