Migros Deniz Market, Ege’deki adalara ve koylara hizmet veriyor

Migros, “Migros Deniz Market” ile Ege’deki adalara ve kara bağlantısı olmayan koylara ulaşıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 45 metrelik boyu, 168 metrekarelik satış alanıyla birebir Migros mağazası formatında tasarlanan Migros Deniz Market’te 3 bin 500’den fazla ürün çeşidi bulunuyor.

Migros, yaz aylarını Ege koylarında geçiren müşterilerinin ihtiyaçlarını gerçek mağaza ortamında ve hızla karşılamak amacıyla kurduğu “Migros Deniz Market” yaz sezonunun gelmesi ile hizmete başladı.

Migros’un her noktadan ulaşılabilirlik hedefiyle hayata geçirdiği Migros Deniz Market, yaz süresince haftanın 7 günü Fethiye Şövalye Adası ile Göcek’te bulunan adalara ve kara ulaşımı olmayan koylara hizmet götürecek.

Migros Deniz Market’te paketli meyve-sebze, et ve şarküteri ürünlerinden günlük ekmeğe, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine ve sıcak yaz günlerinin en önemli ihtiyacı olan buza kadar çok sayıda ürün çeşidi satışa sunuluyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını denizde de karşılayan şirket, geçen yıl dünyada “ilk” olan “Deniz üstü Bulut Mutfak” hizmetiyle deniz severleri lezzetli yemeklerle buluşturdu. Bu yıl da yine çok beğenilen pizzaları ve yepyeni taze yemek çeşitlerini müşterilerine sunacak.

Hizmet ile Migros müşterileri birçok farklı menüye denizde de erişebiliyor. Ayrıca, Türkiye’nin taze balık tüketimini arttırmayı hedefleyen marka, tekneden-reyona sistemiyle temin ettiği balıkları Migros Deniz Market müşterilerine de sunmaya başladı. Migros, Deniz Market tezgahında 15 balık ve birçok deniz mahsulü çeşidiyle müşterilerini en kaliteli deniz ürünleri ile buluşturuyor.

Migros Deniz Market, özel tasarlanmış denizci kıyafetleri ve İngilizce bilen personelleri ile ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Müşteriler, Migros Deniz Market’in botları ile mağazaya getirilerek alışverişlerini kendileri yapabiliyor.

En taze ürünlerin özenle seçilerek teslim edildiği Migros Deniz Market’in lokasyonu, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla tam uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık takip edilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx