Yatak Odasının Vazgeçilmez Pozisyonlarından Biri Olan Doggy’i Tercih Etmeniz İçin 9 Sebep

Yatak odasında herkesin zevki bir başka olsa da birçok kişinin favorisi doggy pozisyonudur. Bu pozisyonun sevilmesinde haklı sebepler var!

1. Vajinal ve anal seks arasında kolayca geçiş yapılabilir.

Doggy’de kadın partner önde olduğu için pozisyon değiştirmeden vajinal seksten hızlı bir şekilde anal sekse de dönüş yapılabilir.

2. Bu pozisyonda G bölgesi daha rahat uyarılabilir.

Kadınların cinsel birliktelik sırasında zevk alışını artırmak için G bölgesini uyaracak pozisyonları denemek gerekiyor. Doggy de bu pozisyonlardan biri.

3. Anal bölge ve vulvanın yeterli açıklığa gelmesini de sağlayabilir.

İlişkinin daha keyifli bir hal alabilmesi için vücudun da hazır olması gerekir. Doggy pozisyonunu alan partnerin anal bölgesi de vulvası da olabildiğince açıldığı için birliktelik kolaylaşır.

4. Arkada kalan partner öndekini okşayabilir.

Seks sırasında partnerlerin birbirlerini iyi hissettirmek için yaptıkları çeşitli hamleler vardır. Birbirlerini okşamak da bunlardan birisidir. Doggy pozisyonunda arka taraftaki partnerin elleri serbest olduğu için dilediği gibi kullanabilir.

5. Kontrolü seks süresince karşı tarafa vermek isteyenleri mutlu edebilir.

Seks sırasında biraz olsun ipleri diğer tarafa vermek için doggy pozisyonu mükemmeldir. Her iki tarafa da büyük haz yaşatan doggy sırasında önde olan partner istediği kontrolcü hazza da ulaşabilir.

6. Her iki partnere de hoş bir derinlik hissi sunabilir.

Doggy’de önde yer alan partner eğildiği için anal bölge ve vulvanın açıldığından bahsetmiştik. Bu sayede iki taraf da derinlik hissini doyasıya tadabilir.

7. Arkada yer alan partnere mükemmel bir estetik şov sunabilir.

Partnerinin vücudunu izlemenin en güzel hali, doggy pozisyonunu gerçekleştirirken olandır. Kalçalar hiç olmadığı kadar güzel görünür, belini kavramanız için size adeta yalvarır. ?

8. Seks anında partnerlerin istediği sertliği verebilir.

Her pozisyonda sert olunması pek de kolay değil. Bu açıdan doggy partnerlere büyük bir avantaj sağlar diyebiliriz!

9. Çok daha iddialı bir seks yaşatabilir.

Seks sırasında göz göze olmamanın avantajlı yanı, partnerlerin duygulardan ziyade şehvetle yola devam etmesini sağlamasıdır. Doggy bunun için en doğru pozisyondur!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir