Gülse Birsel’e Sordular: Çeşme’nin Yarısı Size Mi Ait?

Habertürk’ten Nazif Şahin Karpuz’un haberine göre; Gülse Birsel, Karaköy’de katıldığı bir etkinlikte objektiflere yansıdı.

Gülse Birsel, yaptığı araştırmalarda Sadrazam Melek Mehmed Paşa’nın 6’ncı kuşak torunu olduğunu öğrenen 43 yaşındaki Nilüfer Akcoşkun Bozbağ ile benzerliği hakkında konuştu.

Bozbağ’ın, İzmir’in Çeşme İlçesi’nin yarısının ailesine ait olduğunu öne sürmesi hatırlatılan Birsel, “Çeşme’nin yarısı benim değil. O bir espriydi. Bir hanımefendi böyle bir şaka yapmış. Ben de bu şakaya katıldım” dedi.

Birsel, Bozbağ’ın “sadrazam torunu” olduğunu iddia etmesi üzerine ise şunları söyledi:

“Dedelerim sadrazam değil, İstiklâl Savaşı gazisi. Çeşme’nin yarısı benim değil, evim bile yok. Çalışıp, kazanıp alabilirim.”

Nilüfer Akcoşkun Bozbağ, ‘Aile Arasında’ filminde Gülse Birsel’in canlandırdığı ‘Mihriban’ karakterine benzetilmişti. Nilüfer Akcoşkun Bozbağ’ın, İzmir’in Çeşme İlçesi’nin yarısının ailesine ait olduğunu öne sürmüştü.

Gülse Birsel kısa sürede TT olmuştu.

Gülse Birsel “Dedelerim sadrazam değil, İstiklâl Savaşı gazisi… Çeşme’nin yarısı benim değil, evim bile yok. Çalışıp, kazanıp alabilirim. Hanımefendiye de aynısını tavsiye ederim” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx