‘Uykusuz geceler yolda!’ Ünlü yıldız dördüncü kez anne olmaya hazırlanıyor

Aileye katılacak yeni bebek Hilary Duff’ın dördüncü çocuğu, 2019’da nikah masasına oturduğu ikinci eşi Matthew Koma’yla birlikte sahip olduğu üçüncü çocuğu olacak. Ünlü şarkıcı bebek müjdesini Instagram’da paylaştığı ve bütün ailenin yer aldığı yılbaşı kutlaması pozuyla duyurdu.

Tüm ailenin pijamalarıyla poz verdiği fotoğrafın altına “Sessiz gecelerimize artık veda ediyoruz” yazan Hilary Duff sevincini “Sürpriz Sürpriz! Bu çılgın gruba bir kişi daha ekleniyor” sözleriyle ifade etti. Hilary Duff’ın 2010’da evlenip 2016’da boşandığı hokey oyuncusu ilk eşi Mike Comrie’den doğan oğlu Luca 11 yaşında.

Hilary Duff’ın 2 kızı ve 1 oğlu var: Ünlü şarkıcı aileye yeni katılacak bebeğin cinsiyetini henüz açıklamadı

6 yıldır birlikte olan Hilary Duff’la Matthew Koma’nın 5 ve 2 yaşında iki de kızı var. Birkaçö ay önce verdiği röportajda evlerinde sürekli bir karmaşa ve çılgınlık olduğunu itiraf eden ünlü şarkıcı “Bugünü nasıl atlatacağız?” diye düşünmenin üzerinde yarattığı baskıyı bile sevdiğini söylemişti.

Duff, annelik serüveni boyunca, üç çocuğunu büyütürken ailesini hayal kırıklığına uğrama konusunda da payını aldığının altını çizen ünlü yıldız elinden geleni yaptığını ve herkes gibi nihayetinde sıradan bir insan olduğunu bildiği için suçluluk duymadığını söyledi.

Hilary Duff’la 2017’den beri birlikte olan ve 2019 yılında evlenen Matthew Koma, ünlü yıldızın ilk evliliğinden doğan 11 yaşındaki oğlunu da kendi öz çocuğuymuşçasına büyüttü

Bir zamanların çocuk yıldızı olarak ünlenen Hilary Duff Mart 2012’de, 24 yaşındayken ilk kez anne olmuştu. Yıllar sonra ilginç bir itirafta bulunan Duff, o günlerde kendini “çocuk yaşta anne olmuş” gibi hissettiğini çünkü çocuk sahibi olan hiçbir arkadaşı olmadığını söylemişti.

Hamileliği neredeyse “karnı burnunda” denecek kadar ilerleyen Hilary Duff, bu haberi aylardır herkesten saklamayı başarmıştı. Duff ilk kez geçtiğimiz günlerde kızıyla çıktığı bir gezintide aldığı kilolarla dikkat çekmiş, hamile olduğu konuşulmaya başlanmıştı. Duff, aile portresi fotoğrafıyla güzel haberi verdikten sonra Instagram’dan karnının ne kadar büyüdüğünü gösteren bir fotoğraf daha paylaştı. Ve kendisini ve eşini bekleyen “uykusuz” gecelerin çok yaklaştığının da ipucunu vermiş oldu…

Hilary Duff giderek belirginleşen karnını aylarca sakladıktan sonra paylaştığı fotoğraflarla hamileliğinin ne kadar ilerlediğini de sergiledi

Hilary Duff’un yaşına ve bu yaşına kadar yaptıklarına bakınca ortaya şaşırtıcı ve başarılarla dolu bir tablo çıkıyor. Henüz 20 yaşındayken 17 filmde başrol oynayan ve 5 albüm yayınlayan Hilary Duff, gösteri dünyasının iki farklı alanında da büyük başarılar kazanmış ender isimlerden.

Bu kariyerinden elde ettiği büyük maddi kazançla iş kadınlığına da soyunan Duff, modaya da el atmış ve kendi adını taşıyan markası için kıyafet, mobilya, mücevher ve kozmetik ürünleri tasarlamaya başlamıştı. Ünlü yıldız ikinci kez anne olduğu 2018 yılından beri sahne ışıklarından uzakta. Ticari girişimleriyle ilgilenen Hilary Duff böylelikle ailesine daha çok vakit ayırabiliyor.

Hilary Duff, 2 yaşındaki kızını evinde, suda doğum yaparak dünyaya getirmişti

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx